> O-nas

Producent pasów transportowych – firma Linex

Przedsiębiorstwo Linex z Poznania jest producentem zawiesi łańcuchowych, pasów transportowych, producentem zawiesi pasowych oraz innych urządzeń tego typu.

Od 20 lat wykonuje wyroby znajdujące szeroki zakres zastosowań w transporcie wewnętrznym. Wszystkie wyroby tej marki wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami PN-EN. Ponadto do każdego egzemplarza Klient otrzymuje atesty oraz certyfikaty wymagane przez Unię Europejską. Marka Linex znana jest nie tylko w rejonie wielkopolski, ale również na terenie całego kraju.

Od początku działalności firma prowadzi ścisłą współpracę z Laboratorium Badawczo-Konstrukcyjnym Zawiesi w Luboniu koło Poznania. Wszystkie wytwarzane przez producenta wyroby przechodzą tam badania wymagane Dyrektywą Maszynową Unii Europejskiej.

Produkcja wszelkiego typu zawiesi to główna gałąź naszej działalności. Nie tylko to możecie znaleźć Państwo w naszej ofercie. Produkujemy również napinacze łańcuchowe i pasy transportowe.

Specjalizujemy się w sprzedaży haków, sprzedaży łańcuchów i  lin łańcuchowych.

Jesteśmy producentem haków bezpieczeństwa i  haków kontenerowych.

Ofertę firmy Linex uzupełniają liny, łańcuchy, uchwyty, haki i szekle.

Zachęcamy klientów do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Jesteśmy firmą z Wielkopolski ale działamy na terenie całej Polski.

W naszej ofercie znajdują się zawiesia:

  • Linowe wykonane z lin stalowych o średnicy od 3 do 40mm. Zaciskane są one tulejami aluminiowymi. Na życzenie Klienta wykonujemy zawiesia linowe z lin stalowych zaplatane, niezbędne w niektórych rodzajach prac. Przygotowujemy także modele na bazie materiału kwasoodpornego.
  • Łańcuchowe w kl. 8 wszystkich typów.
  • Łańcuchowe do podnoszenia kręgów betonowych.
  • Pasowe z rozróżnieniem na zawiesia pasowe jednocięgnowe i zawiesia pasowe wielocięgowe.
  • Łańcuchy z napinaczami do transportu ładunków.
  • Pasy transportowe.