> O-nas

Producent zawiesi łańcuchowych - firma Linex

Przedsiębiorstwo Linex z Poznania to znany i ceniony producent zawiesi łańcuchowych, linowych, pasowych, a także pasów transportowych oraz innych elementów systemów transportu bliskiego.

Od 20 lat wykonuje wyroby, które znajdują szerokie zastosowanie w transporcie wewnętrznym zakładów. Firma dba o renomę marki. Dlatego ten ceniony producent zawiesi dokłada wszelkich starań, aby jego urządzenia i akcesoria były zgodne z obowiązującymi normami PN-EN. Ponadto do każdego egzemplarza produktu Klient otrzymuje atesty oraz certyfikaty wymagane przez Unię Europejską. Marka Linex jest znana nie tylko w rejonie Wielkopolski, ale również na terenie całego kraju.
Od początku działalności producent zawiesi linowych i łańcuchowych prowadzi ścisłą współpracę z Laboratorium Badawczo-Konstrukcyjnym Zawiesi w Luboniu koło Poznania. Wszystkie wytwarzane przez Linex wyroby przechodzą tam badania wymagane Dyrektywą Maszynową Unii Europejskiej.

Sprzedaż łańcuchów i akcesoriów do zawiesi

Chociaż firma Linex jest znana głównie jako producent zawiesi linowych i pasowych, nie wyczerpują one jeszcze naszej oferty. Produkujemy również napinacze łańcuchowe i pasy transportowe w wielu wariantach. Istotną częścią naszej działalności jest dystrybucja. Specjalizujemy się w sprzedaży haków, prowadzimy sprzedaż łańcuchów i lin łańcuchowych. Jesteśmy producentem haków bezpieczeństwa i haków kontenerowych. Asortyment uzupełniają liny, łańcuchy, uchwyty, haki i szekle.

Zachęcamy klientów do zapoznania się z szeroką gamą wyrobów naszej firmy. W produkty zaopatrujemy Klientów z całej Polski.
W naszej ofercie znajdują się zawiesia:

  • linowe wykonane z lin stalowych o średnicy od 3 do 40mm. Zaciskane są one tulejami aluminiowymi. Na życzenie Klienta wykonujemy zawiesia linowe z lin stalowych zaplatane, niezbędne w niektórych rodzajach prac. Przygotowujemy także modele na bazie materiału kwasoodpornego.
  • łańcuchowe w kl. 8 wszystkich typów.
  • łańcuchowe do podnoszenia kręgów betonowych.
  • pasowe z rozróżnieniem na zawiesia pasowe jednocięgnowe i zawiesia pasowe wielocięgowe.
  • łańcuchy z napinaczami do transportu ładunków.
  • pasy transportowe.