> Oferta

Zawiesia stalowe, zawiesia łańcuchowe, pasowe - oferta Linex
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą produktów dedykowanych systemom transportu wewnętrznego. Linex przedstawia najwyższej klasy zawiesia pasowe, zawiesia łańcuchowe i stalowe zaplatane, a także inne elementy, które spełniają wszystkie normy unijnej Dyrektywy Maszynowej i zostały oznaczone certyfikatem CE.

Klienci branżowi znajdą w asortymencie firmy Linex szeroki wybór wszelkiego rodzaju zawiesi, pasy transportowe, napinacze łańcuchowe, uchwyty, haki bezpieczeństwa, szekle oraz inne urządzenia i akcesoria. Oferujemy produkowane przez naszą firmę zawiesia łańcuchowe w wersji jedno-, dwu- i czterocięgnowej przystosowane do przenoszenia ładunków o masie powyżej 30 ton. W grupie produktów linowych proponujemy zawiesia stalowe zaplatane, które wyróżniają się bardzo duża wytrzymałością. W asortymencie mamy modele jednocięgnowe z ogniwem głównym oraz dwu- i czterocięgnowe z hakiem bezpieczeństwa. Zawiesia stalowe mają mniejszy udźwig. Polecamy też zawiesia pasowe jednocięgnowe oraz zawiesia pasowe wielocięgnowe, dodatkowo wzmocnione dzięki specjalnej konstrukcji wężowej. Ofertę uzupełniają liny, pasy i uchwyty. Szczegółowy opis poszczególnych typów zawiesi i akcesoriów znajdziecie Państwo poniżej.

Zawiesia łańcuchowe

Profesjonalne zawiesia

Łańcuchy mocujące z tzw. grzechotką, spełniające normę PN-EN 12195-3. Wykonane są z łańcucha w kl. 8 o średnicy od 6mm do 16 mm i posiadają zdolności mocowania od 22,4 kN do 160 kN oraz parametr sił niszczących od 44,8 kN do 320 kN.

Profesjonalne zawiesia

Model jednocięgnowy w kl. 8 wg PN-EN 818-4. DOR produktu od 1,12T do 15T. Może być na życzenie wyposażony w haki skracające, haki bezpieczne lub haki kontenerowe. Zapytania dotyczące większych udźwigów prosimy kierować do naszej firmy.

Profesjonalne zawiesia

Model dwucięgnowy w kl. 8 wg PN-EN 818-4. DOR tego modelu od 1,6T do 21,2T. Produkt na życzenie jest wyposażany w haki skracające, haki bezpieczne lub haki kontenerowe. Zapytania dotyczące większych udźwigów prosimy kierować do naszej firmy.

Profesjonalne zawiesia

Model czterocięgnowy w kl. 8 wg PN-EN 818-4. DOR tego zawiesia łańcuchowego od 2,4T do 31,5T. Na życzenie produkt może być wyposażony w haki skracające, haki bezpieczne lub haki kontenerowe. Zapytania dotyczące większych udźwigów prosimy kierować do naszej firmy.

Zawiesia linowe

Profesjonalne zawiesia

Model dwucięgnowy wg PN-EN 13414-1. Ogniwo główne i haki w kl. 8 DOR wynosi od 0,8T do 17T. Typ produktu 2FKh. Zapytania dotyczące większych udźwigów prosimy kierować do naszej firmy.

Profesjonalne zawiesia

Model jednocięgnowy wg PN-EN 13414-1. DOR produktu od 0,4T do 12,5T. Typ wyrobu F. Zapytania dotyczące większych udźwigów prosimy kierować do naszej firmy.

Profesjonalne zawiesia

Model czterocięgnowy wg PN-EN 13414-1.Ogniwo główne i haki w kl. 8 DOR zawiesia linowego od 1,2T do 17T. Typ 4FKh.

Zawiesia do kręgów betonowych

Profesjonalne zawiesia

Modele łańcuchowe zakończone są chwytakami do kręgów. Mogą być zastosowane dwa rodzaje chwytaków:

  • oznaczone nr 2 – przeznaczone do kręgów o grubości ściany od 8cm do 16cm
  • oznaczone nr 1 – przeznaczone są do kręgów o grubości ściany od 8cm do 23cm.
Możliwe są dwa rodzaje zawiesi zakończonych takimi chwytakami: dwucięgnowe o DOR 2T oraz trzycięgnowe o DOR 3T.

Profesjonalne zawiesia

Pętle transportowe przeznaczone do kręgów i dennic. Pętla M20 – DOR 1,6T Pętla M30 – DOR 3T

Zawiesia pasowe

Profesjonalne zawiesia

Mocujące pasy transportowe z klamrą napinającą wg PN-EN 12195-2. Zdolność mocowania pasów wynosi od 1500daN do 10000 daN.

Profesjonalne zawiesia

Zawiesia pasowe – Jako producent wytwarzamy je w wersji z DOR od 1 T do 20 T. Nasza oferta obejmuje także zawiesia wężowe, w tym modele z rdzeniem z linek stalowych, spełniające wymagania p-poż. stosowane podczas koncertów estradowych oraz w teatrach.

Liny

Profesjonalne zawiesia

Oferujemy liny stalowe o średnicach od 2mm do 40mm, konstrukcji 6x19 raz WS 6x36. Liny są zgodne z normą PN-EN 12385-4. W ofercie posiadamy także liny stalowe nierdzewne AISI 316 -A4- konstrukcji 7x19. Liny nierdzewne są zgodne z odpowiednimi normami ISO i DIN. Szczegółowych informacje informacji udzielimy po skierowaniu przez Państwa zapytania.

Uchwyty

Profesjonalne zawiesia

Uchwyt do podnoszenia blach w pionie. DOR (T) dla 1 szt. od 0,5 T do 5,0 T. Zakres grubości blachy 0-32mm.

Profesjonalne zawiesia

Uchwyt do podnoszenia blach w poziomie. DOR (T) dla 1 szt./2 szt. od 0,75 T/1,5 T do 4,0 T/8,0 T. Zakres grubości blachy do 100mm.

Wciągnik linowy

Profesjonalne zawiesia

Wciągnik linowy tzw. "kifor". Uciąg (T): 0,8 T- lina fi 8mm ; 1,6 T- lina fi 11mm ; 3,2 T- lina fi 16mm. Korpus wciągnika zbudowany jest z aluminium. W komplecie z wciągnikiem 20 mb liny zakończonej hakiem i teleskopowe ramię napinające wciągnika.Zawiesia i liny ze stali nierdzewnej

Oferujemy również zawiesia i liny do wciągarek ze stali nierdzewnej. Stosowane są one w przemyśle spożywczym oraz w biogazowniach i oczyszczalniach ścieków.